Протягом лютого-листопада 2019 року Хмельницька обласна служба зайнятості спільно з Департаментом освіти і науки Хмельницької ОДА реалізовуватиме масштабний профорієнтаційний проект для молоді «Твоя формула успіху». Проект розрахований на такі категорії учасників: безробітна молодь, учні навчальних закладів. Головне завдання Проекту - профілактика безробіття серед молоді, допомога у виборі професії, підготовка до виходу на ринок праці.

 В рамках Проекту проводитимуться різнопланові профорієнтаційні заходи: групові профконсультації із застосуванням психологічного тестування, професіографічні екскурсії, семінари та тренінги,  інтерактивні заходи для молоді (профорієнтаційний квест, брейн-ринг, аукціон професій), ярмарки професій тощо.

         Проект дасть можливість учнівській молоді реалізувати свої здібності та нахили у конкурсі поетичних творів «Професія моєї душі» який проходитиме у жовтні - листопаді 2019 року.

Проект обласного масштабу буде реалізовуватися безпосередньо усіма базовими центрами зайнятості та філіями Хмельницького обласного центру зайнятості. Орієнтовна кількість учасників проекту – понад 10000  осіб.