Міжнародний День захисту дітей широко відзначається у світі та Україні. Це не дивно, адже до дітей в будь-якій країні відношення однакове — як до майбутнього людей і держави.
В Україні з цього приводу влаштовуються всілякі заходи, спрямовані не тільки на те, щоб нагадати: дитина — слабкіше дорослого і залежить від його дій. У цей же день люди особливо стараються донести до малюків кілька простих думок: світ не такий вже й поганий, в ньому є радість і місце веселощам, а справедливість завжди торжествує. Ми намагаємося сказати їм, що дітям готові допомагати не тільки їх батьки, але й інші люди, і доброта зустрічається не тільки в казках.
Не залишився осторонь від загальноукраїнських святкувань і Білогірський район. В центральному сквері райцентру відбулися святкові заходи присвячені урочистому відзначенню цього дня. Захід відвідали голова районної ради Людмила Янишина, голова районної державної адміністрації Алла Георгіївна Кузьменко.

Для діток було організовано святковий концерт. Учасники дитячих художніх колективів подарували діткам та всім присутнім ряд пісенних та танцювальних номерів. Також відбулися цікаві конкурси та інтерактивні ігри для малечі, зокрема: конкурс малюнків на асфальті, парад дитячих візочків та низка інших не менш цікавих змагань. Всі учасники та переможці конкурсів були нагороджені призами.
Також малеча мала змогу розважитися на надувних атракціонах та батутах, які були встановлені за сприяння народного депутата України Андрія Шиньковича на площі селища.  Делегація наших діток взяла участь у святкуваннях у м. Городок де у змаганнях посіла ІІ-ге місце.
Загалом свято у Білогірї пройшло легко та невимушено. Діти відпочили та розважилися, а це є найкращою втіхою для нас – дорослих, адже ми маємо робити все, щоб забезпечити нашій малечі щасливе та безхмарне дитинство.