З метою виконання підпункту 2 пункту 1 Указу Президента України від 22.07.2019р. №542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству» щодо систематизації інформації про земельні ділянки, відомості які не внесені до Державного Земельного Кадастру забезпечити органам державної влади, місцевого самоврядування, підприємствам державної та комунальної форми власності, установам та організаціям розробити відповідні документації із землеустрою для подальшого внесення відомостей про земельні ділянки  до Державного Земельного Кадастру.

За більш детальною інформацією звертатися у Відділ у Білогірському районі Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області  вул. Шевченка, 46 смт Білогір’я тел.2-18-29