29 травня голова районної ради Людмила Янишина, голова районної державної адміністрації Алла  Кузьменко разом з народним депутатом України Андрієм Шиньковичем в рамках робочої поїздки відвідалаи Білогірську центральну районну лікарню, а саме оновлене дитяче відділення.
Про якість надання медичних послуг в лікарні говорить професіоналізм її лікарів та медичних сестер, але чи не найбільшу роль відіграє у цьому облаштованість приміщення, наявність необхідних комунікацій та медичних приладів.
Так у дитячому відділенні ЦРЛ було проведено сучасний ремонт палат, ремонт санпропускника, де було проведено ремонт санвузла, встановлено сучасну систему водопостачання та каналізації. Варто зазначити, що ремонт відділення проводився за сприяння А. Шиньковича та громадської організації «За конкретні справи» співзасновником якої він є.