Білогірська районна рада інформує, що відповідно до Закону України “Про запобігання корупції”  депутати  районної ради VІІ скликання, повноваження яких закінчилися 26 листопада 2020 року,  в день відкриття першої сесії  ради нового скликання,  зобов’язані подати:

не пізніше двадцяти робочих днів з дня припинення повноважень депутата районної ради декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями (тип декларації – декларація перед звільненням, звітний період – з 01.01.2020 р. по день припинення повноважень депутата);

до 1 квітня наступного року після припинення повноважень депутата міської ради подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (тип декларації – щорічна декларація, звітний період – 2020 рік).