25 лютого голова Хмельницької обласної державної адміністрації Дмитро Габінет та народний депутат України Олена Копанчук офіційно представили активу району новопризначеного голову Білогірської районної державної адміністрації Юрія Загоруйка. Дмитро Габінет зачитав розпорядження Президента України №132/2020-рп від 24 лютого 2020 року, згідно з яким головою Білогірської районної державної адміністрації призначено Загоруйка Юрія Миколайовича.

В заходах прийняв участь голова районної ради Володимир Кирилюк.

Привітавши нового керівника району із призначенням,  голова облдержадміністрації зазначив, що сьогодні перед місцевими органами влади стоять ключові завдання – вирішення нагальних питань, налагодження тісної співпраці з територіальними громадами  та забезпечення виконання усіх завдань задля належного соціально-економічного розвитку району.

Народний депутат України Олена Копанчук побажала голові Білогірської райдержадміністрації злагодженої командної роботи, успіхів та результативної праці на новій посаді задля розвитку Білогірщини.

В свою чергу Юрій Миколайович подякував за довіру Президенту України, голові Хмельницької облдержадміністрації Дмитру Габінету та зазначив, що готовий роботи все від нього залежне, аби, поважаючи думку громадян, розвивати район, об’єднувати зусилля всіх інституцій заради майбутнього України.