03 травня Білогірщина взяла участь в агітаційно-пропагандистському пробігу факелоносців Олімпійського вогню, ветеранів спорту, який присвячений 70-й річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Захід проводився з метою увіковічнення пам'яті та вшанування полеглих воїнів Другої світової війни, популяризації і розвитку оздоровчого та спортивного бігу серед жителів області.
Учасники акції у під час забігу подолали дистанції у смт. Білогір’я та у смт. Ямпіль. Тут до пробігу долучилися юні спортсмени – учні Білогірського НВК та Ямпільської загальноосвітньої школи й усі бажаючі. В районному центрі учасників пробігу зустрічали заступник голови районної ради Віра Васильчук та заступник голови районної державної адміністрації Віктор Ярощук, учні навчальних закладів, представники місцевого самоврядування, почесну місію виконали як представники місцевого, так і обласного ветеранських рухів. Із уст високоповажних гостей присутні – учнівська молодь, їхні наставники, – почули правдиві промови, гасла, особистісні розповіді про горе та шкоду, завдані війною. Молоді люди отримали напутні слова.
З вітальним словом до присутніх звернулися Віра Васильчук  та Віктор Ярощук, а також,  голова президії обласного відділення Міжнародної Асоціації ветеранів фізичної культури та спорту Віктор Барбалюк, учасник пробігу, голова Білогірської районної організації ветеранів М. Максимчук,та інші.
З Білогіря спортсмени вирушили до смт. Ямполя, де також вшанували пам'ять загиблих воїнів хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіалу Слави.
Всі присутні висловили надію, що конфлікт, який триває на Сході України незабаром завершиться і, що на нашій землі запанує мир, добробут та злагода.