З метою допомогти випускникам шкіл вірно обрати професію до душі, розширити та систематизувати знання наших школярів про зміст професій, можливості набуття професій у певному навчальному закладі Білогірська районна філія Хмельницького обласного центру зайнятості 22 жовтня 2019 року для учнів 8-11 класів району  організувала  профорієнтаційний захід «Подорож  в світ професій».

Розпочався захід з вітального слова директора Білогірської районної філії Хмельницького ОЦЗ Тищук Лариси Петрівни, яка побажала школярам обрати  професію до душі та знайти своє місце у житті.

В програмі заходу була презентація навчальних закладів  Хмельницької  області:  Шепетівський та Чемеровецький медичний коледж, Національна академія Державної прикордонної служби України, Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, Грицівське  вище  професійне   училище, Хмельницький політехнічний коледж  та інші.

Представники навчальних закладів розповіли присутнім про структурні підрозділи учбових закладів, напрями і спеціальності, по яких проводиться підготовка фахівців. Учні були ознайомлені з учбовим процесом, дізналися про забезпеченість гуртожитками, умовами проживання в них, про організацію дозвілля студентів. Представниками навчальних закладів проводилися майстер-класи в яких учні брали участь з великим задоволенням.

В ході заходу учні мали змогу також отримати задоволення від участі у профорієнтаційній грі  «Подорож у світ професій» і, до того ж, ще отримати  призи.