Учнівське самоврядування – один із головних напрямів діяльності учнівської молоді. Сьогодні для молоді відкрилися цілком нові перспективи. Наш час потребує лідерів нової формації, людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення.

28 квітня 2015 року було проведено регіональний збір лідерів учнівського самоврядування області на базі нашого району. Лідери п’яти сусідніх нам районів прибули на збір разом із координаторами. У зборі приймали участь завідувач організаційно – масового відділу Хмельницького обласного центру науково – технічної творчості учнівської молоді Прокопчук І.В. та методист Василевська О.В.

До учасників зібрання з вітальним словом звернулася начальник відділу освіти, молоді та спорту Білогірської районної державної адміністрації О.Баранчук.

Про роль районної ради старшокласників у вихованні толерантності та формуванні громадянської позиції учнівської молоді розповіла присутнім голова районної ради Христина Кащук.

Президент шкільної ради  Білогірського НВК Яна Міщук поділилася досвідом волонтерської роботи, яка виховує толерантність та формує громадянську позицію учнівської молоді. Адже сучасна молодь не залишається осторонь ситуації, яка виникла в країні.

Гості заходу відвідали найдавнішу історичну пам’ятку Білогірщини – костел Св.Вікентія де Поля.

На зустріч із лідерами учнівського самоврядування завітав народний депутат України Андрій Шинькович. Він розповів молоді про те, що свою активну громадську діяльність розпочав у шкільному учнівському самоврядуванні та відповів на запитання старшокласників. Лідери районних рад старшокласників отримали від народного депутата грошові премії за активну громадську діяльність.

Для учасників регіонального збору було проведено тренінг «Толерантність врятує світ».