На виконання спільного розпорядження голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради «Про організацію навчання в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій у 2015 році» від 27.01.2015 р. №38/7-о/2015-ро та листа першого заступника голови обласної ради Адамського В.Р. від 19.03.2015 р.№624/01-15 здійснюється навчання керівників територіальних громад Хмельниччини з питань новацій нормативно-правового регулювання діяльності системи місцевого самоврядування 24 квітня 2015 року на базі Ізяславського району відбувся семінар для керівників територіальних громад, у якому прийняли участь заступник голови районної ради Віра Васильчук та керівники територіальних громад Білогірського району.

Під час семінару  розглянули наступні теми:

• «Основні завдання органів місцевого самоврядування у формуванні спроможних територіальних громад в процесі проведення добровільного об’єднання територіальних громад»;
  • «Питання бюджетної та податкової децентралізації фінансів в умовах реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні»;
  • «Вплив адміністративно-територіальної реформи та децентралізації влади на зміну земельних відносин».