24 травня 2019 рку під головуванням голови районної ради Володимира Кирилюка відбулось пленарне засідання тридцять третьої сесії районної ради сьомого скликання. Участь у засіданні взяв голова районної державної адміністрації Роман Муляр. Депутати розглянули та прийняли рішення з наступих питань :

Про продовження терміну дії контракту з керівником Білогірського районного трудового архіву Пуравець К.А.

Про внесення змін до рішення районної ради «Про погодження розміщення ядерних установок типу B-392-енергоблоків №3 та №4 Хмельницької АЕС».

Про районну програму забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями та маломобільних груп населення до об’єктів житлового і громадського призначення на 2019-2020 роки.

Про внесення змін до структури виконавчого апарату Білогірської районної ради Хмельницької області.

Про внесення змін до Програми розвитку пасажирського транспорту в Білогірському районі на 2017-2019 роки.

Про внесення змін до районної програми підтримки учасників антитерористичної операції (операції об’єднаних сил) та членів їх сімей-мешканців Білогірського району на період 2019 року.

Про внесення змін до Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ та закладів, що є у спільній власності територіальних громад Білогірського району Хмельницької області.

Про передачу майна КНП «Центр ПМСД Білогірського району Хмельницької області» у власність Ямпільської селищної ради Хмельницької області.

Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району у власність Білогірської селищної ради Хмельницької області.

Про реорганізацію філії «Шимковецька гімназія Перерослівського ліцею Білогірської районної ради Хмельницької обасті» у філію «Шимковецька початкова школа Перерослівського ліцею Білогірської районної ради Хмельницької області».

Про внесення змін до рішення районної ради №23-10/2017 від 31 березня 2017 року «Про затвердження списку присяжних Білогірського районного суду Хмельницької області».

Про надання дозволу на списання майна об’єктів спільної власності територіальних громад району з балансу КНП «Центр ПМСД Білогірського району Хмельницької області».

Про передачу бюджетних установ та майна спільної власності територіальних громад району відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації у власність Ямпільської селищної ради Хмельницької області.