Ось і завершився ще один навчальний рік, подолана чергова сходинка в освоєнні знань, на порозі – літо, пора канікул та нових сподівань.

Сьогодні, 29 травня, шкільні подвір’я всієї України зібрали як безпосередніх учасників навчального процесу, який підійшов до завершення, так і тих, хто надихав, допомагав, вболівав усім своїм серцем. Учні-наставники-батьки-друзі – нерозривний і надійний ланцюжок – спільне яскраве свято, сповнене тепла і любові, яке об’єднує, дарує щирий настрій та світлі надії.

На свято до В.Боровицької загальноосвітньої школи завітала голова районної ради Людмила Янишина.

Поздоровляючи учнів, насамперед випускників, Людмила Василівна висловила переконаність у тому, що проведений за шкільною партою час збагатив кожного  знаннями, досвідом, мудрістю. Побажала подальших успіхів, як у виборі професії, так і в подальшому торуванні шляху – з оптимізмом, наснагою та вручила невеличкі подарунки для випускників.

Голова районної ради подякувала вчителям, які, окрім як знаннями, збагатили своїх підопічних духовно, загартували характер, волю, тіло, адже саме на таких юних людей покладає надію Україна.

А також привітала батьків, дідусів і бабусь, котрі завжди були поруч, дарували свою любов та підтримку, раділи успіхам, рятували від розпачу, а нині урочисто та трепетно проводжають поглядами у наступний рік симпатичних та змужнілих любих дітей та онуків.