26 травня 2015 року відбулася тридцять друга позачергова сесія Білогірської районної ради шостого скликання, яку провела голова районної ради Людмила Янишина. В роботі сесії взяли участь заступник голови районної ради Віра Васильчук, голова районної державної адміністрації Алла Кузьменко, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Бельцик, народний депутат України Андрій Шинькович, представники установ та організацій району.

На розгляд депутатів було винесено наступні питання:

Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік.
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
Про дострокове припинення повноважень заступника голови районної ради Васильчук В. Л.

Стосовно першого питання, зміни до бюджету стосувалися виділення коштів на проведення оздоровчої кампанії «Літо – 2015» в школах району відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Наступним рішенням депутати затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду для ведення фермерського господарства.

Заступник голови районної ради Віра Леонідівна Васильчук припинила достроково повноваження заступника голови районної ради. Народний депутат України Шинькович Андрій Васильович подякував Вірі Леонідівні за плідну співпрацю, розуміння та підтримку. Побажав всіх благ, головне - здоров'я та підтримувати зв'язки з депутатським корпусом, допомагати та сприяти розвитку Білогірщини, а також привітав голову райдержадміністрації Аллу Кузьменко із призначенням на посаду.