27 березня 2015 року у великому сесійному залі  під головуванням голови районної ради Людмили Янишиної відбулось пленарне засідання тридцять першої сесії районної ради. В роботі сесії прийняв участь народний депутат України Андрій Шинькович.

Деутати розглянули та прийняли рішення  з наступних питань:

Про виконання Програми соціально-економічного розвитку Білогірського району на 2014 рік.

Про виконання рішень районної ради.

Про Програму соціально-економічного розвитку Білогірського району на 2015 рік.

Про Комплексну програму запобігання та зменшення впливу надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Білогірському  районі  на 2015-2019 роки.

Про Програму підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей-мешканців Білогірського району на 2015 рік.

Про хід виконання рішення районної ради від 15.05.2009 року №7-18/2009 «Про програму розвитку земельних відносин Білогірського району на 2009-2015 роки».

Про хід виконання рішення районної ради від 23 грудня 2011 року №3-11/2011 «Програма забезпечення  містобудівною документацією населених пунктів та територій Білогірського   району на 2012-2015 роки».

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2014 рік.

Про внесення змін до районного бюдету на 2015 рік.

Про внесення змін до рішення п’ятнадцятої сесії районної ради від 07 вересня 2012 року №11-15/2012 «Про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Білогірського району, управління якими здійснює Білогірська районна рада».

Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Про призупинення діяльності Веснянської загальноосвітньої школи 1 ступеня.

Про роботу комунального закладу Білогірський районний будинок культури Білогірської районної ради Хмельницької області.

Про роботу комунального закладу Центру первинної медико-санітарної допомоги Білогірського району Хмельницької області.

Про надання дозволу на списання майна об’єктів спільної власності територіальних громад району.

Також депутати прийняли звернення до голови Хмельницької обласної державної адміністрації щодо завершення   будівництва 9-ти квартирного житлового будинку для лікарів