1 травня в районному центрі відбувся дитячий майстер-клас із виготовлення квітів з паперу та тканини, в якому взяли участь учні Будинку творчості школярів та Білогірського НВК. Захід відвідали заступник голови районної ради Віра Васильчук та заступник голови районної державної адміністрації Віктор Ярощук.
Серед виробів, які виготовили учасники заходу, виділяються розкішні червоні маки, котрі є символом миру та Перемоги над нацизмом у Європі. Слід зазначити, що виготовивши квіти учасники майстер-класу виявили бажання подарувати їх ветеранам Другої світової війни та учасникам Антитерористичної операції на Сході України під час заходів до Дня примирення та Дня перемоги, що відбуватимуться 8 та 9 травня.
Ідея організації подібних майстер-класів не є чимось новим, розповіла начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації О. В. Баранчук, адже це в першу чергу цікаво для діток. Вони змогли навчитися новим для себе речам, а головне зробити власними руками символічні подарунки для ветеранів, які ціною власного життя здобули перемогу над жахливим ворогом всього людства – нацизмом.