Останні травневі дні зібрали в святковому залі сотні людей в очікуванні визначної події в житті наших випускників – вручення першого документа, що засвідчує їх освідченість, наполегливу одинадцятирічну працю і є пропускним білетом у доросле життя – атестата про повну загальну середню освіту. На свято до випускників Білогірського НВК завітала голова районної ради Людмила Янишина.

"Випускний вечір… З року в рік все повторюється – нічого іншого ще не вигадали. Проте, випускний вечір кожен рік уперше, кожен рік востаннє. І тільки герої змінюються щороку. Сьогодні ви наші герої – випускники 2015 року..."

Так, є чим гордитися: двоє золотих медалістів, переможці олімпіад та МАН, артисти, спортсмени, співаки та поети, це не повний список здобудків наших випусників. Тож і свято для них було влаштоване на відповідному рівні.

Голова районної ради Людмила Василівна  подякувала батькам та вчителям за виховання підростаючого покоління нового типу, адже на їх плечі лягає важкий тягар - доводити, що ми є Велика нація.

Випускники в свою чергу дякували педагогам за їх нелегку працю. Звучали вірші, пісні, багато жартували.

Ведучі закінчили вечір словами: "Сьогодні у вас випускний бал, а завтра відкриє свої двері доросле життя. Яким воно буде - залежить від вас".