Закон України “Про запобігання корупції”

Офіційний веб-сайт Національного агенства з питань запобігання корупції

Уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції у виконавчому апараті Білогірської районної ради є Ніколайчук Олена Миколаївна.

Електронна адреса для повідомлень: 04060482@mail.gov.ua

Телефон для повідомлень: (03841) 2-01-55

Шановні громадяни!

У разі коли вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками виконавчого апарату Білогірської районної ради за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, ви зможете повідомити про це на електронну поштову адресу 04060482@mail.gov.ua

У разі, якщо у вас немає технічної можливості повідомити про порушення антикорупційного законодавства через електронну поштову адресу, ви можете звернутися через засоби поштового зв’язку, направивши письмове повідомлення на адресу: вул. Шевченка,46 смт Білогір'я, 30200, із зазначенням «Уповноваженій особі з питань запобігання та виявлення корупції у Білогірській районній раді» та із обов’язковою позначкою «Особисто» (це надасть вам гарантії збереження ваших особистих даних).

Крім того, про факти порушення антикорупційного законодавства працівниками виконавчого апарату Білогірської районної ради ви можете повідомити Уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції у виконавчому апараті Білогірської районної ради  по телефону 2-01-55.

Білогірська районна рада забезпечує конфіденційність інформації про осіб, які повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень.

Також наголошуємо, що повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.


Які протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, складає НАЗК, а які – Національна поліція?

НАЗК розробило та затвердило наказ, що дозволить ефективніше реагувати на неподання чиновниками Е-декларацій

Які існують обмеження щодо отримання подарунуів посадовцями?

Терміни декларування продовжено до 1 червня Законом України

До уваги суб’єктів декларування

Щодо внесення у декларацію унікального номеру в ЄДДР

НАЗК скасувало вимогу до суб’єктів декларування подавати декларацію у день звільнення

НАЗК затвердило нову форму декларації

Щодо номеру з Єдиного Демографічного реєстру

З 1 січня 2020 року набирають чинності зміни до Закону України “Про запобігання корупції”

Повідомлення щодо змін у законодавстві з питань запобігання корупції відповідно до Закону України №140 від 02.10.2019р. “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції”